Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

 

Новини

РозділиНовини НАМ

11.9.2017 12:46 | Автор:

У новому сезоні на радіо FM Галичина ми «Творимо щастя!»

Новий сезон на файному радіо FM Галичина  стартував під гаслом: Творимо щастя! Творимо настрій! Творимо любов!

Ми хочемо донести нашим слухачам свою формулу щастя, яка, на наше глибоке переконання, полягає в хорошій музиці, у якісному контенті, у добрих проектах, у єднанні країни. Тому Радіо FM Галичина продовжує розширювати своє мовлення на Сході України.

В рамках сезону радіо FM Галичина запускає новий соціальний проект під назвою «Пригоди Зірки». Проект передбачає збір дитячих малюнків, які в подальшому увійдуть у збірку розмальовок, яку отримає кожна дитина, що надіслала нам свою натхненну казкову роботу. Оскільки файне радіо мовить і на Сході України, – ми плануємо долучити до проекту дітей Донецької та Луганської областей.

У новому сезоні радіо FM Галичина незмінно пропагує усе українське: музику, слово, виконавців, традиції, і, навіть, стиль: зокрема, продовжуючи імідж-проект СтильОК, файне радіо популяризує українських дизайнерів-стилістів, щоб вкотре показати, що українське – це модно, це одночасно і бути в тренді зі світом, і бути унікальним, особливим. Але мода – це і МУЗИКА. Радіо  FM Галичина залишається відкритим до усього нового: ми продовжуємо знайомити наших слухачів з талановитими  митцями, з новими напрямками у музиці, як в українській так і світовій у програмі «Моцно і модно».

У новому сезоні файне радіо не залишається осторонь від політичного життя країни. Тепер щочетверга о 20:00  радіо FM Галичина у програмі «Діалоги» відбувається обговорення суспільно-політичних проблем, значимих для країни та регіону. Не проходимо повз, здавалося б, пересічних людей, зате з видатними характерами, силою волі, які здатні змінювати обставини під себе, про що розповідаємо у програмі «Люди дії».

Творимо щастя на радіо FM Галичина від Заходу до Сходу!

Для довідки:

Радіо FM Галичина на сьогодні охоплює 21 частоту у 6-ти областях: Львів 89,7 FM, Тернопіль 102,3 FM, Луцьк 89,8 FM, Рівне 89,5 FM, Борислав 102,9 FM, Броди 107,5 FM, Новий Розділ 107,6 FM, Радехів 103,6 FM, Славське 102,6 FM, Старий Самбір 102,7 FM, Стрий 107,9 FM, Турка 105,9 FM, Червоноград 103,0 FM, Шацьк 106,7 FM, Бахмут 90,2 FM, Волноваха 96,5 FM, Лисичанськ 88,6 FM, Новоайдар 102,5 FM, Сватове 105,5 FM, Старобільськ 107,6 FM, Широкий 106,5 FM. Прогнозована сукупна цільова аудиторія радіомережі близько 5 млн. слухачів.

Повернутися до розділу

 

Блог НАМ

Ірина Вуйцик
Ірина Вуйцик
Тетяна Лебедєва
Тетяна Лебедєва
Недавно на сайте «Телекритика» прочла интервью с Натией
Переглядів: 15135  Коментарів: 0