Присоединиться к НАМ
Вход для пользователей Логин Пароль Регистрация Войти

Новости. Учебные программы

4.7.2014

Би-би-си выкладывает в бесплатный доступ учебные ресурсы на 11 языках

Если вы заинтересованы в бесплатных обучающих ресурсах для журналистов, теперь в вашем распоряжении сотни единиц учебных материалов.

Все новости раздела

 

Календарь событий

16.12.2014

18 грудня – відкрита лекція онлайн «Нові медіа та журналістика»

18 грудня, у четвер, з 11:00 до 13:00 у  Києві пройде відкрита лекція тренерів Ukrainian Media E-School, які  розкажуть про ефективні журналістські розслідування – «Як звільнити чиновника не виходячи з дому», про доступність лонгріда – «Як змусити аудиторію читати до останнього рядка» та про роботу з даними – «Як ріст інформації зробив з журналіста супергероя».

12.8.2013

20-21 вересня відбудеться третій модуль Школи документального телебачення

20-21 вересня у Києві буде проведено третій і заключний модуль Школи документального телебачення, організованої Незалежною асоціацією телерадіомовників (НАМ) у партнерстві з Інститутом документальних фільмів Чехії (www.dokweb.net) та Міжнародною асоціацією «Майбутнє медіа» Польщі (www.przyszloscmediow.pl).

29.7.2013

VII Міжнародний Форум «Цифрове мовлення в Україні»: від телевізійної реформи до цифрового радіо

Наймасштабніша  дискусія про впровадження цифрового телебачення в Україні – VII Міжнародний Форум «Цифрове мовлення в Україні»  відбудеться 13 вересня 2013 року у рамках KievMediaWeek.

7.5.2013

Запрошення для керівників телерадіокомпаній на CrimeaMediaCom

Запрошуємо приєднатися до лідерів телекомунікаційних, телевізійних, радіо і дистриб'юторських компаній, які зберуться в Алушті (АР Крим) 28-31 травня 2013 року на першій міжіндустріальній події CrimeaMediaCom.

26.3.2013

IV Міжнародна конференція «Нові медіа – нові можливості»: майбутнє радіо в автомобілі

18,5% усіх постійних користувачів Інтернетом в Україні слухають онлайн-радіо, середній їх вік – 31 рік, а середня тривалість прослуховування радіо через веб – 20 хв.

15.3.2013

Завершився перший модуль Школи документального телебачення

3-го березня у Києві завершився перший модуль Школи документального телебачення - проекту НАМ, який здійснюється за підтримки Вишеградського Фонду у партнерстві з Польською академією документальних мистецтв та Чеським інститутом документальних фільмів.

7.3.2013

Тренінги для ЗМІ відбулися у Дніпропетровську, Сімферополі та Тернополі

У лютому НАМ завершила серію правових семінарів про доступ до публічної інформації та захист персональних даних. Заходи пройшли в Сімферополі, Дніпропетровську та Тернополі.

14.2.2013

Визначені учасники "Школи документального телебачення"

Незалежна асоціація телерадіомовників (НАМ) завершила конкурс на участь у "Школі документального телебачення" та оголошує перелік учасників

12.2.2013

Захист прав доступу до інформації та захист персональних даних. Тренінг для ЗМІ

Незалежна асоціація телерадіомовників (НАМ) продовжує серію правових семінарів  для редакторів та  журналістів регіональних телерадіокомпаній.

17.1.2013

В Україні стартує "Школа документального телебачення"

Незалежна асоціація телерадіомовників (НАМ) оголошує конкурс на участь у "Школі документального телебачення", яка розпочнеться у Києві 1 березня 2013 року.

15.11.2012

Защита персональных данных и доступ к информации - бесплатный семинар для СМИ

Учебный центр Независимой ассоциации телерадиовещателей (НАМ) продолжает серию правовых семинаров для редакторов и журналистов региональных телерадиокомпаний.

16.8.2012

Дводенний семінар для директорів та редакторів регіональних радіо на тему «Планування висвітлення виборів у ЗМІ»

Представництво Ради Європи, Інтерньюз Україна та Незалежна Асоціація телерадіоМовників запрошують взяти участь у спільному дводенному семінарі для директорів та редакторів регіональних радіо на тему  «Планування висвітлення виборів у ЗМІ».

19.6.2012

Безкоштовний семінар «ВИБОРИ 2012: ПРАВА, СТАНДАРТИ ТА РИЗИКИ»

Навчальний центр НАМ продовжує серію безкоштовних семінарів, присвячених питанням перебігу виборчих кампаній в ЗМІ.

18.6.2012

Семінар «ПАРЛАМЕНТСЬКІ ВИБОРИ 2012» у Сімферополі та Івано-Франківську

Спільний дводенний семінар  для директорів та редакторів регіональних ТРК 

Блог НАМ

Ирина Вуйцик