Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

Новини. Адвокація та лобіювання

4.9.2014

Катерина М'ясникова та Ольга Большакова - у складі робочої групи для подальшого впровадження цифрового мовлення

Для  вирішення проблемних питань реалізації в Україні програми впровадження цифрового телерадіомовлення рішенням Національної ради від 4 вересня створено робочу групу.

1.8.2014

У редакції «Чорноморської ТРК» в Сімферополі проходить обшук

1 серпня у редакції телерадіокомпанії «Чорноморська ТРК», офіс якої знаходиться в Сімферополі (Крим), на вул. Радіо, 4,  проводиться обшук. Про це «Телекритиці» повідомив ведучий та продюсер телекомпанії «Чорноморка» Олександр Янковський.

Всі новини розділу

 

Цифрове мовлення

25.3.2014

Звернення Незалежної асоціації телерадіомовників щодо забезпечення переходу України на цифрове телебачення

Незалежна асоціація телерадіомовників, що є найбільшим об’єднанням телерадіокомпаній України, закликає Голову Верховної Ради України Олександра Турчинова, Голову Комітету з питань свободи слова та інформації Верховної Ради України Миколу Томенка, голів депутатських фракцій та груп вжити термінових заходів щодо нормалізації процесу переходу України на цифровий формат телемовлення та приведення у відповідність до чинного законодавства неконтрольованої діяльності національного оператора цифрового телебачення товариства з обмеженою відповідальністю «Зеонбуд».

23.10.2013

Дорожня карта цифрового телебачення в Україні

Дорожня карта цифрового телебачення в Україні - це база даних щодо статусу частотного ресурсу, який використовується телекомпаніями для аналогового мовлення.

Завантажити Дорожню карту


Цифрове мовлення залишається основним приорітетом серед напрямів діяльності центру з 2007 року. При цьому ми працюємо водночас за кількома напрямами:

1) реалізація оптимального технічного рішення для впровадження цифрового телебачення на регіональному та місцевому рівні;

2) забезпечення контролю за діяльністю провайдера програмної послуги цифрових багатоканальних мереж ТОВ "Зеонбуд" зокрема в частині тарифної політики та якості послуг (за територією мовлення);

3) скасування результатів конкурсу на мовлення у багатоканальних цифрових телемережах в частині регіонального та місцевого мовлення;

4) моніторинг ситуації щодо впровадження цифрового радіо.

 

 

 

 

 

 

Блог НАМ

Ольга Большакова